Liginišķu iela 15, Daugavpils, LV-5401
Darba laiks: no 8:00 - 17:00 | Brīvdienas: S. Sv.

Autoelektrosistēmas

Autoelektrosistēmas

Ļoti daudz kas Jūsu automobilī atrodas zem labi noregulētas elektronu bloku, rādītāju, releju, drošinātāju, vadu u.c. veida kontroles, un visas konstrukcijas kopumā sarežģītības dēļ pat paši sīkākie bojājumi var jūs pārsteigt negaidīti. Mūsdienu automobiļu elektronu aprīkojums ir diezgan sarežģīts un atbild praktiski par visu, sākot ar komfortu salonā un beidzot ar transportlīdzekļa drošību kustības laikā. Tāpēc ļoti svarīgi ir izvēlēties kvalitatīvas komponentes un pieredzējušus darbiniekus Jūsu automobiļa elektronikas remontam!

Datordiagnostika

Visi mūsdienu automobiļi ir aprīkoti ar datoriem, kas nodrošina ērtu sistēmu apkalpošanu (dzinējam, bremzēm, transmisijai..u.c.). Katra no uzskaitītajām sistēmām ir ar savu elektronu vadības bloku, kura automātiski strādā noteiktā režīmā, ko izvēlas auto īpašnieks. Tādai sistēmai nevajag informācijas ievades un izvades ierīces, kas nodrošina automobiļa bloku vadības darbu.

Auto remonta vai tehniskās apskates laikā rodas nepieciešamība sakariem ar datora vadības bloku un pašdiagnostikas sistēmu rezultātiem.

Lai iegūtu līdzīgu informāciju, izmanto speciālas metodikas un profesionālas ierīces.

Automobiļa elektronu sistēmu diagnostika iespējama tikai, izmantojot speciālu aprīkojumu, un to var veikt tikai profesionāļi datordiagnostikā, jo kļūdu atklāšana un labošana ir ļoti sarežģīts uzdevums.

Sadaļas kategorijas
Pieprasījuma noformēšana

Noklikšķinot uz "Nosūtīt" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.